Bildtse Tennis Club

Tennisclub de BTC is een actieve en gezellige vereniging met zo'n 250 leden, waaronder veel jeugdleden. Tijdens het zomerseizoen worden er veel toernooien georganiseerd. Zowel voor de fanatieke als voor de meer recreatief ingestelde tennisser zijn er veel mogelijkheden.

logobtc

Komende evenementen

Sponsoren

Overzicht competitieteams

  Naam
dinsdag Hylkje Hoogland
1e team Dewi Steensma
dames dubbel Letty van der Mossel
  Marjolein Lautenbag
   
   
   
dinsdag Ytsje Vellenga
2e team Annie Offringa
17+ Baukje Visbeek
  Ingrid de Haan
  Atie de Jong
  Nienke Stap
   
   
dinsdag  Houkje Meijer
3e team Marieke Sloterdijk
17+ Elly Fopma
  Wabineke de Grijs
  Lena Schipper
   
   
dinsdag  Sonja de Haan
4e team Eva Boersma
17+ Cindy van Dijk
  Stien Swart
  Bonnie Valk
  Sandra Lemstra
   
   
woensdag Hylke Schaaf
1e Geert Hoekstra
35+ Piet Feenstra
  Jeppe Bronger
  Theo Palma
  Jan Beimers
  Raymond Kick
   
   
woensdag Minne de Geele
2e team Jouke Valk
35+ Erwin v/d Veen
  Aede Fontein
  Jaap Jansma
  Theo Palma
   
woensdag Feiko Kloostra
3e team Albert Veenstra
35+ Johan Balt
  Dirk Giesing
  Cor Hofman
  Herman Hoff
   
  Marten Kuik
donderdag Johan Bootsma
50+ Piet Feenstra
  Sied van der Veer
  Wim Ooiman
  Rikus Wadman
   
vrijdag Pascal Kirchhof
1e team Dewi Steensma
gemengd  Jan Wiersma
  Marjan Koopmans
  Stefan van der Hoek
   
   
vrijdag Harry Wadman
2e team Erik Bronger
  Trienke Vrieswijk
  Marjolein Lautenbag
  Johan van Dijk
  Hylkje Hoogland
   
   
zaterdag Hans Bootsma
1e team Boudewijn Brakele
  Jan Wiersma
  Stefan van der Hoek
  Jesse Offringa
   
zaterdag Teun Meijer
1e team Pieter Meijer
35+ Bauke Hofman
  Arwin Schipper
  Sieds Tjepkema
   
   
zaterdag Emma Offringa
1e team Peter Wadman
gemengd Karin Lautenbag
  Theo Timmermans
   
   
zaterdag Marjan Koopmans
2e team Geertje Hoogland
gemengd Harmke Kingma
  Willem Lautenbag
  Siem Willem van Steinvoorn
  Sierk Schreuder
   
   
zaterdag Rob Meenderink
gemengd Annejan Lemstra
3e team Dirk Terpstra
  Roelie Hoekstra
  Wiebina Hoekstra
   
   
zaterdag Hylke Schaaf
1e team Jan Beimers
gemengd Anneke Hartman
17+ Geertje Hartman
   
   
   
zaterdag Jeppe Bronger
2e team Jannie Schaaf
gemengd Yne Tulner
17+ Albertina Tulner
   
   
zaterdag  Elles Drost
dames Gelske v Werkhoven
1e klasse Hessie Westra
dames 17 + Hylkje Hoogland
  Tea Kingma
   
   
perry Jaap Braaksma
zondag Hans Brend Marra
  Jorn de Jong
heren Klaas Osinga
  Jarno Kamminga
   
   
vrijdag Lennart de Jong
jongens 2 Lars de Groot
   
   
vrijdag Matthijs Timmermans
jongens 1 Simon de Boer
   
   
vrijdag Hilde Dijkstra
meisjes 1 Rigt Schipper
   
   
vrijdag Sonja Schiphof
meisjes 2 Ilona de Roos
  Berber van der Meer

Zoek