Bildtse Tennis Club

Tennisclub de BTC is een actieve en gezellige vereniging met zo'n 250 leden, waaronder veel jeugdleden. Tijdens het zomerseizoen worden er veel toernooien georganiseerd. Zowel voor de fanatieke als voor de meer recreatief ingestelde tennisser zijn er veel mogelijkheden.

logobtc

Komende evenementen

Geen evenementen

Sponsoren

Indeling clubkampioenschappen 2020


Dubbel:

HEREN DUBBEL A

   

Namen

Theo Pieter

Boudewijn Peter

Annejan Jouke

Dirk SW

   

Theo  Pieter

X

Ma 19:15

Vr 20:30

Za 13:00

   

Boudewijn Peter

Ma 19:15

X

Za 13:00

Wo 20:30

   

Annejan  Jouke

Vr 20:30

Za 13:00

X

Ma 19:15

   

Dirk  Siem Willem

Za 13:00

Wo 20:30

Ma 19:15

X

   
             
             

HEREN DUBBEL B

     

Namen

Dedmer  Jan Age

Jan Rinus

Sikke Jaap

     

Dedmer  Jan Age

X

Di 19:15

Vrij 20:30

     

Jeppe Rinus

Di 19:15

X

Za 14:15

     

Sikke Jaap

Vrij 20:30

Za 14:15

X

     
             
             

DAMES DUBBEL A

   

Namen

Nienke Marjan

Elles Hessie

Tea Letty

Hylkje Marjolein

   

Nienke Marjan

X

Wo 20:30

Vr 20:30

Di 19:15

   

Elles Hessie

Wo 20:30

X

Di 20:30

Za 15:30

   

Tea Letty

Vr 20:30

Di 20:30

X

Wo 20:30

   

Hylkje Marjolein

Di 19:15

Za 15:30

Wo 20:30

X

   
             
             

DAMES DUBBEL B

Namen

Geertje Renske

Sandra Bonnie

Sonja Eva

Hillechien Stien

Geertje Harmke

 

Geertje Hartman Renske

X

Ma 20:30

Do 20:30

Do 19:15

Za 15:30

 

Sandra Bonnie

Ma 20:30

X

Za 15:30

Di 20:30

Do 19:15

 

Sonja Eva

Do 20:30

Za 15:30

X

Wo 19:15

Vr 19:15

 

Hillechien Stien

Do 19:15

Di 20:30

Wo 19:15

X

Za 13:00

 

Geertje Hoogland Harmke

Za 15:30

Do 19:15

Vr 19:15

Za 13:00

X

 

Mix:

MIX A POULE 1

Namen

Stefan Marjan

Erik Letty

Annejan Sandra

Siem Willem Hilde

Stefan Marjan

X

Vrij 19:15

Wo 19:15

Di 20:30

Erik Letty

Vrij 19:15

X

Di 19:15

Za 14:15

Annejan Sandra

Wo 19:15

Di 19:15

X

Do 20:30

Siem Willem Hilde

Di 20:30

Za 14:15

Do 20:30

X

         
         

MIX A POULE 2

 

Namen

Peter Elles

Theo Marjolein

Haye Hillechien

 

Peter Elles

X

Vr 19:15

Ma 20:30

 

Theo Marjolein

Vr 19:15

X

Do 20:30

 

Haye Hillechien

Ma 20:30

Do 20:30

X

 
         

winnaar poule 1 - winnaar poule 2

Za 16:45

     
         
         
         

MIX B POULE 1

 

Namen

Jouke Bonnie

Geertje Dirk

Dedmer Stien

 

Jouke Bonnie

X

di 19:15

Vr 19:15

 

Geertje Hoogland Dirk

di 19:15

X

Ma 20:30

 

Dedmer Stien

Vr 19:15

Ma 20:30

X

 
         
         
         

MIX B POULE 2

 

Namen

Nienke Jaap

Boudewijn Eva

Sikke Aechte

 

Nienke Jaap

X

Di 20:30

Vrij 19:15

 

Boudewijn Eva

Di 20:30

X

Do 19:15

 

Sikke Aechte

Vrij 19:15

Do 19:15

X

 
         

winnaar poule 1 - winnaar poule 2

Za 16:45

     

 

Wedstrijden per dag:

Dag

Tijd

Wedstrijd

Maandag

19:15

Theo Pieter - Boudewijn Peter

 

19:15

Annejan Jouke - Siem Willem Dirk

Maandag

20:30

Geertje Hartman Rinske - Sandra Bonnie

 

20:30

Peter Elles - Haye Hillechien

 

20:30

Geertje Hoogland Dirk - Dedmer Stien

Dinsdag

19:15

Dedmer Jan Age - Jan Rinus

 

19:15

Nienke Marjan - Hylkje Marjolein

 

19:15

Erik Letty - Annejan Sandra

 

19:15

Jouke Bonnie - Geertje Dirk

Dinsdag

20:30

Elles Hessie - Tea Letty

 

20:30

Sandra Bonnie - Hillechien Stien

 

20:30

Stefan Marjan - Siem Willem Hilde

 

20:30

Nienke Jaap - Boudewijn Eva

Woensdag

19:15

Sonja Eva - Hillechien Stien

 

19:15

Stefan Marjan - Annejan Sandra

Woensdag

20:30

Boudewijn Peter - Siem Willem Dirk

 

20:30

Nienke Marjan - Elles Hessie

 

20:30

Tea Letty - Hylkje Marjolein

Donderdag

19:15

Geertje Hartman Rinske - Hillechien Stien

 

19:15

Sandra Bonnie - Geertje Hoogland Harmke

 

19:15

Boudewijn Eva - Sikke Aechte

Donderdag

20:30

Geertje Hartman Rinske - Sonja Eva

 

20:30

Annejan Sandra - Siem Willem Hilde

 

20:30

Theo Marjolein - Haye Hillechien

Vrijdag

19:15

Sonja Eva - Geertje Hoogland Harmke

 

19:15

Peter Elles - Theo Marjolein

 

19:15

Jouke Bonnie - Dedmer Stien

 

19:15

Nienke Jaap - Sikke Aechte

 

19:15

Stefan Marjan - Erik Letty

Vrijdag

20:30

Nienke Marjan - Tea Letty

 

20:30

Dedmer Jan Age - Sikke Jaap

 

20:30

Theo Pieter - Annejan Jouke

Zaterdag

13:00

Theo Pieter - Siem Willem Dirk

 

13:00

Boudewijn Peter - Annejan Jouke

 

13:00

Hillechien Stien - Geertje Hoogland Harmke

Zaterdag

14:15

Jan Rinus - Sikke Jaap

 

14:15

Erik Letty - Siem Willem Hilde

Zaterdag

15:30

Elles Hessie - Hylkje Marjolein

 

15:30

Geertje Hartman Rinske - Geertje Hoogland Harmke

 

15:30

Sandra Bonnie - Sonja Eva

Zaterdag

16:45

Mix A winnaar poule 1 vs winnaar poule 2

 

16:45

Mix B winnaar poule 1 vs winnaar poule 2

 

18:00

Eten !!!

 

Zoek