Bildtse Tennis Club

Tennisclub de BTC is een actieve en gezellige vereniging met zo'n 250 leden, waaronder veel jeugdleden. Tijdens het zomerseizoen worden er veel toernooien georganiseerd. Zowel voor de fanatieke als voor de meer recreatief ingestelde tennisser zijn er veel mogelijkheden.

logobtc

Komende evenementen

Geen evenementen

Sponsoren

wie speelt wanneer?

Datum Schema Team 1 Team 2
14-09-2021 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 1e klasse – Afdeling 1 DE BONTEKOE 1 BILDTSE TC 1
15-09-2021 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 6 BILDTSE TC 1 `T NYLAN 2
17-09-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 26 BILDTSE TC 2 DE HARKEMA 2
17-09-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 57 TRYNWALDEN 2 BILDTSE TC 4
17-09-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 74 BILDTSE TC 3 DE MOLEN LEEUWARDEN 3
17-09-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 8 TSO 1 BILDTSE TC 1
17-09-2021 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 91 BILDTSE TC 1 IJLST 2
18-09-2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 20 BILDTSE TC 1 ASC `75 1
18-09-2021 Gemengd 17+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 24 BILDTSE TC 1 `T NYLAN 1
18-09-2021 Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 17 BILDTSE TC 1 DE MARSCH 1
18-09-2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 27 BILDTSE TC 2 DAMWÂLD 1
19-09-2021 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 21 DE VLIEGENDE BAL 1 BILDTSE TC 1
19-09-2021 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 1 – Afdeling 67 FEANWALDEN 1 BILDTSE TC 1
19-09-2021 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 29 BOSKRANNE 1 BILDTSE TC 1
21-09-2021 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 1e klasse – Afdeling 1 BILDTSE TC 1 JOURE 1
22-09-2021 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 6 DE BONTEKOE 1 BILDTSE TC 1
24-09-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 26 TCZ 1 BILDTSE TC 2
24-09-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 57 BILDTSE TC 4 KOLLUM 1
24-09-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 74 GOUTUM 6 BILDTSE TC 3
24-09-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 8 BILDTSE TC 1 GORREDIJK 1
24-09-2021 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 91 TCW 1 BILDTSE TC 1
25-09-2021 Gemengd 17+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 24 LAUSWOLT 1 BILDTSE TC 1
25-09-2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 27 NOMI 1 BILDTSE TC 2
25-09-2021 Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 17 SUTHWALDA 1 BILDTSE TC 1
25-09-2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 20 NORG 1 BILDTSE TC 1
26-09-2021 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 21 BILDTSE TC 1 DE LEECHKAMP 1
26-09-2021 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 29 BILDTSE TC 1 DLTC-DRACHTEN 2
26-09-2021 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 1 – Afdeling 67 BILDTSE TC 1 NOMI 1
28-09-2021 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 1e klasse – Afdeling 1 TSO 1 BILDTSE TC 1
29-09-2021 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 6 BILDTSE TC 1 FRANEKER 2
01-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 26 BILDTSE TC 2 DE MOLEN LEEUWARDEN 2
01-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 57 GOUTUM 8 BILDTSE TC 4
01-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 74 BILDTSE TC 3 FRANEKER 4
01-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 8 DE VLIEGENDE BAL 1 BILDTSE TC 1
01-10-2021 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 91 BILDTSE TC 1 DE SKEARNETIKKERS 1
02-10-2021 Gemengd 17+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 24 BILDTSE TC 1 CREAM CRACKERS 2
02-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 27 BILDTSE TC 2 TCW 1
02-10-2021 Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 17 BILDTSE TC 1 ORANJEWOUD 1
02-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 20 BILDTSE TC 1 PEIZE 1
03-10-2021 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 29 NOMI 1 BILDTSE TC 1
03-10-2021 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 1 – Afdeling 67 DE VLIEGENDE BAL 1 BILDTSE TC 1
03-10-2021 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 21 ZUIDLAREN 1 BILDTSE TC 1
05-10-2021 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 1e klasse – Afdeling 1 BILDTSE TC 1 NOMI 1
06-10-2021 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 6 AKKRUM 3 BILDTSE TC 1
08-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 26 GOUTUM 2 BILDTSE TC 2
08-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 57 BILDTSE TC 4 DE MOLEN LEEUWARDEN 4
08-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 74 STIENS 5 BILDTSE TC 3
08-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 8 BILDTSE TC 1 JOURE 1
08-10-2021 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 91 DLTC-DRACHTEN 3 BILDTSE TC 1
09-10-2021 Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 17 DE MARSCH 1 BILDTSE TC 1
09-10-2021 Gemengd 17+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 24 DE MOLEN LEEUWARDEN 1 BILDTSE TC 1
09-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 20 ASC `75 1 BILDTSE TC 1
09-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 27 MARSLACH 1 BILDTSE TC 2
10-10-2021 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 21 BILDTSE TC 1 GRONINGER LTB 1
10-10-2021 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 29 BILDTSE TC 1 PEIZE 1
10-10-2021 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 1 – Afdeling 67 BILDTSE TC 1 TEN WOUDE 1
12-10-2021 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 1e klasse – Afdeling 1 GALEFJILD 1 BILDTSE TC 1
13-10-2021 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 6 DE VIERSLAG 1 BILDTSE TC 1
15-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 26 STIENS 3 BILDTSE TC 2
15-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 57 BUITENPOST 3 BILDTSE TC 4
15-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 74 BILDTSE TC 3 `T NYLAN 4
15-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 8 BILDTSE TC 1 STIENS 1
15-10-2021 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 91 BILDTSE TC 1 DE LEECHKAMP 1
16-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 27 NOMI 2 BILDTSE TC 2
16-10-2021 Gemengd 17+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 24 GRONINGER LTB 4 BILDTSE TC 1
16-10-2021 Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 17 BILDTSE TC 1 SUTHWALDA 1
16-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 20 BILDTSE TC 1 NORG 1
17-10-2021 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 21 NOMI 1 BILDTSE TC 1
17-10-2021 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 1 – Afdeling 67 DE BEAMPIPERS 1 BILDTSE TC 1
17-10-2021 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 29 GROUW 1 BILDTSE TC 1
19-10-2021 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 1e klasse – Afdeling 1 BILDTSE TC 1 GOUTUM 1
20-10-2021 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 6 BILDTSE TC 1 FRANEKER 3
22-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 26 BILDTSE TC 2 DE BONTEKOE 2
22-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 57 BILDTSE TC 4 `T NYLAN 5
22-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 74 DE BONTEKOE 6 BILDTSE TC 3
22-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 8 DE BEAMPIPERS 1 BILDTSE TC 1
22-10-2021 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 91 `T NYLAN 1 BILDTSE TC 1
23-10-2021 Gemengd 17+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 24 BILDTSE TC 1 JOURE 1
23-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 27 BILDTSE TC 2 JOURE 1
23-10-2021 Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 17 ORANJEWOUD 1 BILDTSE TC 1
23-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 20 PEIZE 1 BILDTSE TC 1
24-10-2021 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 21 BILDTSE TC 1 DE HERTENKAMP 1
24-10-2021 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 29 BILDTSE TC 1 TEN WOUDE 2
24-10-2021 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag – Groen 1 – Afdeling 67 BILDTSE TC 1 DE LEECHKAMP 1
26-10-2021 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond  – 1e klasse – Afdeling 1 BILDTSE TC 1 TRYNWALDEN 1
27-10-2021 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 6 SCHATZENBURG 2 BILDTSE TC 1
29-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 26 `T NYLAN 1 BILDTSE TC 2
29-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 57 BILDTSE TC 4 HALLUM 2
29-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 74 BILDTSE TC 3 SCHATZENBURG 2
29-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – Hoofdklasse – Afdeling 8 BILDTSE TC 1 DE STIRUM 1
29-10-2021 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 91 DE VLIEGENDE BAL 2 BILDTSE TC 1
30-10-2021 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 27 OLDEBOORN 1 BILDTSE TC 2
30-10-2021 Gemengd 17+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 24 `T KYLLOT 1 BILDTSE TC 1
31-10-2021 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 21 BILDTSE TC 1 CREAM CRACKERS 1
31-10-2021 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag – 1e klasse – Afdeling 29 BILDTSE TC 1 GRONINGER LTB 2

 

Zoek